bzvz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/join #metal?
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sta ste sve slusali ?

Go down 
+4
black_angel
Tini
johnny cipelica
Pasković
8 posters
AuthorMessage
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 4:42 pm

ono okaste dica bili pa dosad
Back to top Go down
johnny cipelica

johnny cipelica


Posts : 130
Join date : 2008-01-04

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 5:31 pm

rock and metal
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 7:04 pm

ja kad sam se rodila slushala sam brejkerse i chorbu znala sam neke pjesme napamet
kad sam doshla u cg slushala sam ramba i cepeline (pushtao tata uvjek iste kasete)
onda sam slushala jedno vrijeme britni spirs bounce
i onda posle toga sam slushala sve i svashta
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:34 pm

a da ja nabrojin.
kad smoi bili u podrumu na vricama i padale granate svira je uvik tomson ,čavoglave,svirali su neki kad bi svi ljudi na svjetu bla bla.onda neznan nia sta se slusalo ,uglavnon u kuci svira the police i ld zeppelin i pink floyd,onda san u prvon pogleda film the blues brothers pa se uzivio u ray charlesa i arethu franklin i to je brat slusa pa skupio.i onda san skupio cepeline i tako to san slusa kroz osnovnu iako su mi se svi rugali jer ne slusan krejzi taun eminema i destinis ćajld(ti ljudi danas slusaju ono sta san ja tad_)a dobro nisanja tad bijo znalac samo nako sviralo bi to stalno.nisan tako napuvan ko neki vamo.onda san od 6.poce lagano to istrazivat ko su oni svi koje slusan i tako .onda su mi u 1.dosadili svi ti(led zeppelin,jefferson airplane,mamas en papas,rolling stones,pa i beatlesi....neznan jos ko)uglavnon tad san poce slusat jamesa browna,malo kasnie se vratio rayu charlesu,poslje nasa manu dibangoa,osibisa,femi kutija(dakle afro beat music)onda uvatio se malo funka/soula curtis mayfield,donny hathaway...onda sad uglavnon slusan van der graaf generator(progresiv),the who,sting,james brown,curtis mayfield,jamiroquai i femi kutija.uglavnon,nemogu slusat blek metal i cajke,ne radi loseg zvuka(jest los al nesmeta mi usima)nego radi ubilacki tekstova.metal mi ima tekstove,ko pocinje pisma-argh aaaaaaaaaaaaaaaa pada mrak,bude se drakule,imaju zube,krvaveeeee onda misanje par akorda na gitarici,i aaaaaaaaaaaaaa mi smo vanpiri pojiscemo vas sve jebacemo djevice,aaaargh picemo krv ...itd sranje uglavnon
a cajke su uvik...uuuuuuuu sta cu ja bez tebe odnela si mi sve bebe.
e i nemogu slusat tomsona i ostale te ko škoru i ekipu seljacina-hrvatina.
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:38 pm

e da to sam preskochila
jedno mjesec dana nedje u shestom sam bila metalac
haahahahaha
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
black_angel




Posts : 34
Join date : 2008-01-05
Age : 31

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:53 pm

ja sam slusala sve i svasta
prvo san slusala azru, pa s babom HARISA DZINOVICA:lol!: i bijelo dugme, a od 5-7 god samo azru i riblju corbu, a najcesce azra. kasnije san slusala skoro sve. u 4. i 5. razr. san slusala britney i eminema sve dok mi tata nije donjeo koncerte od zeppelina, ac/dc, gunsa, avril, pink floyda, nirvanne, duran duran, u2... to je ucinilo totalnu prekretnicu u mom izboru muzike i u opstem ukusu i garderobe i svega ostaloga. a jedina grupa koju slusan od prvog izbora, pa do dana danas jeste azra
Back to top Go down
Spector
Admin
Spector


Posts : 619
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Zlatne Njive bb, Kotor

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 3:33 am

amo de
ka sa bio mali mali mali bolio me ***** uglavnom za muziku pa sam slusao ono sto i brat
a njega je vatala pomama neka onaj kao pop i rnb stari stari
onda sam poceo slusat kubansku muziku i dosta sam to furao onda sam polako poceo sa metalom i nekim tvrdjim rokom da bi poslije dodao i sve zajedno zaokruzio sa jazzom i bluzom
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/EscapeToTheVoid
johnny cipelica

johnny cipelica


Posts : 130
Join date : 2008-01-04

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 3:58 pm

opa tea voli azru inace omiljena moja grupa aj kad ste sve svi ispricali kako sta ste slushali
eh ovako rodim se ja ka djete i odma muzika sjecam se scene kad sam imao 2-3 god i idem u akdu da me majka kupa a pici beton beton samo beton... i azrinih spotova na rts i kasnije dolazi 2 razred idem u muz shkolu tad sam imao 6 god prebacili me na harmoniku naravno to sam napusto i otisha privatno da sviram gtaru prvo kod pljevaljskih tamburasha a kasnije kod tetka i naucih pomalo poceo sam slushat metal rock slushao sam od azre do maiena preko metallice i tako sa svojih 9god ne propustam ni jednu svirku ludnica tako se na jednoj nadjem u shutku sa momcim akoji su tad imali po 15-16 god kasnije upadam u neki bend kasnije osh u nekolka i tako sad nidje ne sviram odmaram sviram za svoju dushu
Back to top Go down
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 10:21 pm

vidji,ja odje nikad nisam pisala Smile
e ovako.
ja kad sam bila mala,sestra me vukla da slusham klasiq ( affraid ) i zabavnu muziq... Rolling Eyes ...a brat,da slusham metal i rock...i tako sam ja slushala red betovena i shopena,red maidena i evanescense,i metallicu i amorphis i nightwish i sve tako to...onda je sestra poshla,i ja sam ostala s bratom i onda sam slushala vecjinom metal,poshto je brat bio prilichno bolestan za tim...i onda je posho i brat,i onda se desilo nznm shto,da sam ja pochela slushat rock,i tako to.
eto.
aj sad cjao. -_-
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:28 am

jes i brat ti je po kuci pushtao grand shou.
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Spector
Admin
Spector


Posts : 619
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Zlatne Njive bb, Kotor

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:30 am

a djede gusle
edit: htjedoh rec da je svirao gusle (fender) i da je imao pojacalo Obod
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/EscapeToTheVoid
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:44 am

ahahahahahahhahah -____-
a vedrana,jes to je ono pushtao narodnjake kad se vratio sa faxa.
i to tada je bilo najgore:
Dragone plays Ceca
Dragone plays Iron Maiden
Dragone plays Ceca
Dragone plays Iron Maiden
Dragone plays Ceca
Dragone plays Iron Maiden

i po VAS dan tako... -_- No bounce
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 11:19 pm

ma nije samo ceca bila
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 11:33 pm

pa cus normalno ka moj brat dodje sa broda i zna 5 novih pjesama narodnih sa grand soua

er samo to tamo gledaju na dvd i prave karaoke sa filipincima dje pjevau sve ove narodnjake ssa granda
Back to top Go down
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 11:35 pm

e to.
samo shto moj brat tada josh nije bio na brod no u podgoricu... -_-
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 11:36 pm

O_o
Back to top Go down
_sOnYa_

_sOnYa_


Posts : 56
Join date : 2008-01-14
Age : 31
Location : `Bar`

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 11:31 pm

Kad sam bila mala,slushala sam shto i tata i mama jer nisam znala da prebacim program...znachi Ceca,Dragana Mirkovic,i tako to...
Onda kad sam krenula u shkolu..i dalje to...swe do 5. Onda sam preshla na owo strano..u pochetku Destinys Child stalno... U sedmom Rihanna,Beyonce,Shakira i tako to,To mi je celo odelenje slushalo pa da se ne izdwajam puno... U 8.-om sam zawoljela Evanescence. Smile A sada slusham swe.... Razz
Back to top Go down
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 5:05 pm

lalalalalalalalalalallaalalal
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Sponsored content





Sta ste sve slusali ? Empty
PostSubject: Re: Sta ste sve slusali ?   Sta ste sve slusali ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta ste sve slusali ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bzvz :: Muzika :: Ostalo-
Jump to: