bzvz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/join #metal?
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Shta bi vas usrecilo da se desi sada?

Go down 
+8
NaRk0mAn
Tini
Pasković
Vampire_Girl
Spector
_ViKtOrIa_
Rashid
Mandy
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:03 pm

pa...jasno je Question

mene bi usrecilo,e pi,e necu da kazhem,e tachka. Rolling Eyes Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Dumdumdumxn0 Shocked
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:21 pm

eee men bi usreiloooooooooo ................. eh
Back to top Go down
_ViKtOrIa_

_ViKtOrIa_


Posts : 12
Join date : 2008-01-04
Age : 31

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:23 pm

bas ste rijeciti.. Razz
menee....da dobijem na lutriji Very Happy xaxaaxax Very Happy
Back to top Go down
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:28 pm

heheh i mene da dobijem ono oko malo manjew od milon evri eeeeee
da mi je te srece
Back to top Go down
Spector
Admin
Spector


Posts : 619
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Zlatne Njive bb, Kotor

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:31 pm

iha mene jedno lijepo pojacalo od JCM800
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/EscapeToTheVoid
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:56 pm

qpicu ti boco,ja Smile
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Vampire_Girl

Vampire_Girl


Posts : 20
Join date : 2008-01-04
Age : 31
Location : Bgd

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 7:43 pm

Mene da proradi owa jebena lampa( otish'o kabl)...
Back to top Go down
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 7:51 pm

ja bi da naucin naglo vozit helihopter.
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 7:53 pm

ja bi da nema shkole
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:40 pm

ja bi da dodje ljeto...
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 10:39 pm

nisto
sem onihh pezdo iljada evra sto uvijek trazim
Back to top Go down
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:12 am

u zimskoj noci rodilo se dijete,majka ivana ga je primila u ruke i rekla:"zvat ces sve jupiter."otac je sastrane pusio falsu kubanku i mislio kako je to ime grezo,al stvarno,nije mario za to,jer pred djetetom je bila svijetla buducnost.znao je otac da to ime nece nista znaciti kada napuni 10 godina.
mali je odrastao polagano i dobro je nabijao loptu.kada je napunio sedam godina bio je red da ga se upise u skolu.ivanka je tvrdila da mora ici u svom rodnom gradu s prijateljima,ali otac ni da čuje.odselili su se u čile.
mali je odrastao polagano i u tri godine već je bio vičan u komunikaciji s ostalom djecom.igrao je loptu predobro za svoje godine.jednog dana su kupili psa.nazvali su ga font.nije volio djecu taj ogavni pas te je naganjao piliće od susjeda.upucaše gada.i u jupiteru probudiše neopisiv bijes koji ce ga pratiti kroz cijeli zivot.
otac je sjedio na verandi u svojoj omiljenoj foteljici kada je jupi došao i poceo skricati.otac skoci i u ćuđenju pogleda mališu.
"što ti je mali?!"
jupiter mu je ispripovjedio da ga je nesto peckalo iza spolovila te je otkrio da ima dodatne genitalije u predjelu između čmara i penisa.imao je mini vaginu.
otac žestoko ga prebije,pregleda mu leđa i kaze da ne govori nista majci o tome.otac hitro izvadi mobač i zovne čovijeka na drugoj strani svijeta:"jole,znaci ti si taj gad ,koji mi je sa ženom spavao?!??!?!?!ti si taj izmetosakupljac koji moju ivanku cuvao meni kad sam ja jeo blato u zaljevu svinja?!??!?!? "
"ko je to?!"
"otac je!"
"kakav otac?!"
hitro otac poklopi shvaćajući da je pogresan broj okrenio.napokon je dobio pravog
nakon slicnog razgovora ,covjek bi rekao za njega da je iz sinja ili da je kočijaš.jole se odmah uputio u čile da izgladi situaciju i da prova objasnit kako je mali dvospolac.
jole se rodio zimske veceri i otac mu je poznava covika cija je zena imala rodicu koja je bila udana za rodicu od covika koji je mislio da je sić i uvik kupova u dubaiu u dida ilije koji je po pustinji uvik srita jetrvu od pokojnog čore kojemu je pas kupio kokos sa cernobilske farme.jole je osjetio posljedicu toga kad je osjetio peckanje oko čmara.jole je volio boneyM i slusao je stalno pismu daddy cool.opce poznata stvar je bila da jole ima mali prst na ledjima.
nevjerojatno.
otac je docekao jolu na verandi.jole jos uvijek nije bio siguran gdje otac zivi te je setao ulicom kad ga je pogodilo U od žice.otac ga je iza pitara ceka sa ustasicama.gad.jole je objesio stap svoje zuckasto-bijele duple tange,sto je znacilo predaju.sjeli su i popricali ozbiljno o malome ,i zakljucili da bi se moga mali zaposlit u modnoj industriji.ivanki je dosla naruđba od 2 kaafe i to nebijele.ivanka je znala uvijek vise nego sto je govorila .malo se zna o ivanki ,ivanku je nasao mladić,koji ce postati otac poslje,nakon sta je obrao sve kukuruze.kad je polje ošugavilo pronašao ju je u travi i nedugo poslje omajčijo.mladić je bio ufuran u disko muziku.nosio je okruglaste naočale pa nije ni primjetio da stoji na sredini misterioznog znaka (okruglastog!!)u kukuruzima.ta ivanka je zapravo bila pas.i to ne bilo kakav pas,nego svemirski pas.imala je veci mozak nego vecina svemirski pasa.cesto je plakala.cesto se smijala.i mnogo je voljela cvjetne aranžmane i kupovat plin.ona je pas svemirski,ona zna sve.otkrila je ona davno da dijete čudno mokri,da cesto promaši,pogotovo iz jutra!!
nije voljela oca.
otac dok je bio mladić radio je u ciji,uvijek je bio uzoran mladić i stalno su ga birali za najteze poslove.napokon je dostigao visok polozaj te je morao ozeniti ivanku.ivanka nije znala da je otac ne voli.ozenio je radi istrazivanja o svemircima i zapisivao je sve sto je ivanka rekla i napravila.jupiter nije bio dio plana i bilo je dosta cudno kako svemirski pas moze poroditi normalno ljudsko biće.
ivanka je donosila tacnu sa 2 nebijele kafe i nekolko kockica cukra.otac je dopustio joli da otpije ,a svoje je prolio u pitar,što je kaktus natjeralo da cvrkuće kan kan.čudno.
joli nista nije bilo samo malo žgaravice.
jole se ispricao i otisao u zahod.jupiter se pojavio i sjeo ocu u krilo nasto je otac svojom mocnom ustasicom zaprijetio.mali je skriknio i otcupa ocu uho nasto je otac uzvratio sa kisom žičanih U-ova.majka ivanka je ugledala opasnu bitku i pozvala jolu da smiri .jole je izletio zgaćama do kolina bez mudantica i pokusao smiriti sve.uspjelo mu je.sve se smirilo napokon,ivančin identitet je ostao skriven i jedino je otac znao tko je ona zapravo.otac je skinuo majcu jer je bila zakrvavljena ,prateći oca jupiter je učinio isto.mali je poviknuo "škrljkiiiiljiljiiii!!"vidjevši mali prst ocu na leđima!otac jos nikada nije vidio to te je zakljucio da je kraj zaebanciji.totalno je ogolio jolu i uvjerivsi se da i jole ima prstić na leđima poludi i odnese jolu da ga veze na tračnice.jole je plakao kao curica ali vlaku to nije smetalo.ostalo je malo od njega.no dovoljno ocu za trofej.zaletio se do frizidera i uvatio kukumare ,zena mu je dodala vilicu te je on povadio sve kukumare i ostavio vodu i malo papra u tegli.hitro je dosao do tracnica i spremio sto je ostalo,tj.lijevo stopalo u tu teglu.ivanka je na romobilu doklizila i nasmijesivsi se dodala.ja sam pas.otac je ugledao ostri kamen i prebio je na mrtvo ime.nije vise bila ivanka ,bila je sada svemirski pas ,maska se skinula.imala je svoj serijski broj i finu plavu dlaku.krinka je raskrinkana.ivanka je mrko gledala a otac jos mršče....tada su se u zagrljaj bacili i vodili ljubav vruće nego u plejbojevim noćima na ertelu.no,nisu primjetili da jupiter to gleda sastrane svojim očima.zaleti se u kuću i pocne meditirati.nakon 2 dana vratise se doma otac i svemirski pas ,kugelblitz.otac je zaplakao sjetivsi se da na ledjima ima prst i da je jole,koji je mladji od njega,njemu otac.napravio je patricid i revao je gore nego narikača u srebrenici prosle godine ili jogurt kad joj se boca otuđi.no,miris parizera misli mu je odnio na daleko mjesto.mali ga je gledao,gledao je majku.....gledao.mislio.gledao.i skoci na sve 3 i rece :moj dida i ja ,prijatelja dva.
maloo ljudi zna da je to stih sotone,i da je pipin mali jos to proglasio najantikristijasticnijim stihom ikada ,jer kada to pustite unatrag od pola a ostalo okrenite naopako pa recete da je isus govno i pustite unatrag sve to i promisate karte i kazes hopla i zabranis pit i vozit i naoblaci se i padne snig,sliku nakrivis,popijes sooka,odes isprid kuce,poceses se i pozdravis nekoga i onda dobijes najgoru tajnu krscanstva i sotonin priatelj postanes.
otac i kugelblitz mater su ga gledali ostro ne usudise se prozborit nista.ocu pocrvene oci i ubije svemirskog psa,mali ode i postane ruzan,ma ruzniji od karana.vagabundo.otisao je kupit tampona i pridruzi se sotoni.i dobro im bi,sotona se sotonira a jupiter jupitira.i bilo im je dobro jer su sirili zlo tamo gdje ga je falilo.sve je bila rutina,njujork 11.9.,irak,avganistan,cunami,sinj,sve rutina i rutina,sve do jednom.sotona je cita sportske i odjednom mu sine.jupitere pozuri ovdje.dosao je brzo jupi i pretvorio se u uho.naredio mu je sotona da pozuri u izrael da rjesi par ljudi.no,sotona je znao prirodu zidova te je racunao na jupiterovu povodljivost.jupiter je dosao kod zidova i oni su ogovarali sotonu i uskoro su od jupitera napravili šubiduvapapa .....................preobratili su ga,postao je židov.doduše imali su problema sa bar micvom,al eto.sotona je dočekao jupitera i viknuo mu :"heeeeeej jupitere mojo!"
jupiter spremno dočeka"moje ime je sada šubiduvapapa!"
sa smješkom na licu sotona ga skuva u sapun.
otac je preostao jedini,odlucio je postati mudrac i spriateljio se sa rambom i gotovinom,fura maskirno.
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:12 am

jade shto je ovo nije me volja chitat
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:18 am

ti si jad.
Back to top Go down
NaRk0mAn

NaRk0mAn


Posts : 71
Join date : 2008-01-07

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:30 am

hahahahahah... a ludilo... Very Happy
Back to top Go down
Rashid

Rashid


Posts : 366
Join date : 2008-01-04
Age : 46

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:46 am

oh pepo mogo si nac nesto duze e qq


sad bi me usrecilo jeno po kile prsuta ruska salata i kruv domaci ili jedan veliki somun mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kako sam gladan iden jes
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:48 pm

ma to jade to mi je uzrechica nego mi reci shto je to
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:53 pm

Rashid wrote:
oh pepo mogo si nac nesto duze e qq


sad bi me usrecilo jeno po kile prsuta ruska salata i kruv domaci ili jedan veliki somun mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kako sam gladan iden jes

ovoga...ja san ti mladi spisatelj:)
to san ja pisa iz dosade sad.ali to nema razmisljanja nego cisto sta mi prvo padne napamet,nije ko roman tok ili rijeka misli nego takav roman samo malo preoblikovan i nije roman nego pripovijetka:)

monkey niger

i zasto se to u vaz zove ruska salata=?u nas je francuska,ruska bi tribala imat jos unutra kruske ili jabuke Razz
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:56 pm

e to ni meni stvarno nije jasno
ja sam poshla na hvar i posvadjala se s jednim jeli ruska ili francuska
Wink
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:15 pm

e p afrancuska ti je od mrkve majoneze krastavaca kunpira moze i jaja moze sunke biža ,mozda san zaboravio nesto
a ruska ima sve sta i francuska samo dodano je neko voće,znaci kruska
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:25 pm

scratch




prochitah ono do pola Very Happy
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Pasković

Pasković


Posts : 251
Join date : 2008-01-04
Age : 33
Location : Sinj

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:46 pm

sta ne procitas cilo lol
Back to top Go down
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:48 pm

a treba mi vremena
cat
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Tini
Admin
Tini


Posts : 813
Join date : 2008-01-03
Age : 30

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:30 pm

sada bi me usrecilo da mi neko da flautu yamaha 471 bez b tipke
a moze i bilo koju samo da je chitava i da nema b tipku. eto tako
hahahahahaha
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/TiniTriny/
Mandy
Vishe plemstvo
Mandy


Posts : 1365
Join date : 2008-01-03
Age : 30
Location : gdje zvijezde tkaju sjaj od srebra... :)

Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:33 pm

i bez rupa Laughing
Back to top Go down
https://www.facebook.com/photos.php?id=1129415385
Sponsored content





Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Empty
PostSubject: Re: Shta bi vas usrecilo da se desi sada?   Shta bi vas usrecilo da se desi sada? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Shta bi vas usrecilo da se desi sada?
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» O chemu razmishljate upravo sada? :)
» Kako se ojsecjate upravo sada?? :scratch:
» Shta trenutno slushate??
» Shta ste sanjali sinoc? O_O
» Shta mislite o signature-u iznad?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bzvz :: Zabava :: Svashta-
Jump to: